Tworzymy coś,co ma znaczenie
Tworzymy coś,co ma znaczenie
Przestań martwić się wizerunkiem Twojej firmy

Zobacz jak możemy Ci pomóc

O NAS

Najważniejsze cechy naszej działalności:

RESPONSYWNOŚĆ

Witryna www przygotowywana przez nas jest odpowiednia dla wszystkich urządzeń, na których może być wyświetlana. To sprawia, że strona jest przejrzysta i dobrze prezentuje treści na niej umieszczone.

PERSONALIZACJA

Dostosowujemy się do potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Oferujemy spersonalizowane projekty.

NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA

Tworzymy strony zgodnie z najnowszymi rozwiązaniami i trendami w Web Designu.

STAŁE WSPARCIE

Naszym klientom zapewniamy ciągłe monitorowanie działania strony oraz bieżące zmiany związane z rozwojem technologii webowych.

Wiemy jak to robić.

Jako firma kompleksowo zajmujemy się usługami związanymi z sukcesem Państwa firmy. Od opracowania identyfikacji wizualnej przez tworzenie responsywnych stron www po prezentację multimedialne. Poprzez łączenie zaawansowanych technologii z efektowną oprawą wizualną osiągamy sukces dla Państwa. Tworzenie, projektowanie stron www to nasza pasja. Dbamy o to by Państwa strona www była zarówno atrakcyjna wizualnie jak i perfekcyjna funkcjonalnie. Każda wykonana przez nas strona pracuje dla Klienta.

  Zobacz nasze realizacje

realizacje

NASZA OFERTA

Bierzemy całkowitą odpowiedzialność za realizację powierzonych nam zadań. Słuchamy Państwa oczekiwań i służymy radą oraz pomysłami. Dodatkowo prowadzimy kampanię facebooka, tworzymy sklepy internetowe oraz specjalizujmy się w kampaniach Adwords .

PROJEKTOWANIE STRON WWW

Projektowanie stron to kompleksowa usługa stworzenia serwisu www. Zajmujemy się realizacją serwisów internetowych od ustalenia specyfikacji i funkcjonalności serwisu www przez wykonanie projektu graficznego po zakodowanie projektu, stworzenie skryptów i przygotowanie systemu do zarządzania treścią CMS-content menagment system. Wzbogacimy twoją stronę za pomocą najskuteczniejszych technologii wizualnych i programistycznych. Kładziemy nacisk na czytelność, estetykę i merytoryczność.

RAZEM Z PAŃSTWEM STWORZYMY PRODUKT DOSKONAŁY.KAMPANIA FACEBOOK

FACEBOOK-RECEPTA NA SUKCES

Budowa wizerunku, marki w dzisiejszych czasach odbywa się za pomocą social media marketing. Oferujemy Państwu stworzenie i prowadzenie strony fanpage, marki bądź firmy. Dodawanie treści, które przyciągną uwagę nowych użytkowników zdobędą Państwo dostęp do pożądanej grup docelowej przy niskich kosztach działań marketingowych.Docieramy do osób do, których nie dotarł jeszcze nikt.REKLAMA ADWORDS

Kampania Google Adwords pozwala dotrzeć tam, gdzie szukają jej konsumenci. Pozwala na precyzyjne dobieranie grup docelowych, nadzorowanie budżetu oraz optymalizację działań zwiększając efektywność reklamy i obniżając jej koszty. Linki sponsorowane to obecnie najskuteczniejszy system reklamy w internecie. Za pomocą linków nawet słabo wypozycjonowane serwisy mają szansę pojawić się na pierwszej stronie w google. Gwarantujemy monitoring prowadzonych działań, regularne raporty oraz dostęp do panelu administracyjnego.

ZADBAMY DLA CIEBIE O KAŻDY SZCZEGÓŁ KAMPANII.OPTYMALIZACJA

Optymalizacja stron www polega na zastosowaniu takich działań by Państwa serwis internetowy na ustalone frazy kluczowe znalazł się w wysokich pozycjach w wynikach wyszukiwania. Optymalizacja przyczynia się do lepszego zrozumienia zawartości witryny przez roboty sieciowe, a tym samym do jej wyświetlenia w momencie gdy użytkownik piszę określone słowo kluczowe bądź frazę. Bez niej nawet najlepsze działanie promocyjne może nie przynieść oczekiwanych efektów.SKLEPY INTERNETOWE

Funkcjonalne sklepy internetowe i zaawansowane systemy ECOMMERENCE. Opracowanie użyteczności i przejrzystości projektu stanowi źródło sukcesu. Zaawansowane oprogramowanie sklepu umożliwia konfigurowanie produktów według różnych parametrów. Kompleksowa obsługa obejmuję branding, zaprojektowanie loga, identyfikacji wizualnej oraz przygotowanie spójnych materiałów reklamowych. DAMY CI FUNKCJONALNE I PROSTE W OBSŁUDZE NARZĘDZIE. Otrzymasz od Nas system sklepowy wraz z pełnym systemem zarządzania, zamówieniami oraz asortymentem. Funkcjonalność sklepu pozwoli na szybką jego integrację z portalami społecznościowymi np. Facebook oraz integrację z Allegro jak i pełną integrację płatności online.

Usługi Internetowe Projekty graficzne
strony www od 1000 PLN logo firmowe 500 PLN
sklepy internetowe od 6000 PLN Wizytówka 300 PLN
optymalizacja od   500 PLN Ulotka 400 PLN
kampania na FB od   500 PLN Folder 80 PLN/str
strona mobilna od 1000 PLN Plakat / Flyer 450 PLN
HOSTING / POCZTA E-MAIL od   400 PLN Baner / Kaseton 600 PLN
14+
PARTNERZY
55+
UKOŃCZONE PROJEKTY
89+
ZADOWOLENI KLIENCI
150+
SPOTKANIA

REALIZACJE

Tworzymy zarówno proste strony-wizytówki internetowe, jak i funkcjonalne strony oprogramowane zgodnie z potrzebami klienta

Wyszukiwarka ofert nieruchomości
Prosta wizytówka firmy
Spersonalizowane portfolio usług
Strona z aktywnymi odnośnikami do portali społecznościowych
adwokatmielec.com.pl
biurorachunkowetarnowskiegory.pl
brukarstworadom.pl
detektywkrajewski.pl
×

KONTAKT

Bądźmy w kontakcie! Masz pytanie? Napisz do nas!

ul. Kujawska 8 pok. 2 85-031 Bydgoszcz Tel. 795 036 042

Tel. 795 036 042

DZIAŁ SPRZEDAŻY

Tel. 732 651 312

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA

Tel. 730 760 306

WYŚLIJ NAM WIADOMOŚĆ